DOFINANSOWANIE

Skorzystaj z możliwości dofinansowania!

Dzięki temu, że posiadamy certyfikat Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych MSUES, możesz ubiegać się o dofinansowanie udziału w naszych kursach i szkoleniach. Programy wsparcia dla przedsiębiorców, pracowników oraz osób indywidualnych wciąż się zmieniają. Dlatego też tutaj znajdziesz aktualne możliwości pozyskania dofinansowania.

OPCJA 1. mBony

 

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP i działasz
w Małopolsce? Może jesteś pracownikiem zatrudnionym na umowę o pracę lub posiadasz umowę cywilnoprawną?

 

Jeśli tak, możesz się ubiegać o dofinansowanie
kursu “Profesjonalny Coach”!

JAK ZDOBYĆ DOFINANOSWANIE?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z sektora MMŚP (prowadzisz mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo) i posiadasz siedzibę firmy w województwie małopolskim, lub jesteś pracownikiem takiej firmy – możesz ubiegać się o dofinansowanie na kurs “Profesjonalny Coach” w ramach projektu mBony, który jest realizowany przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego

Jak to zrobić?

 1.  Wejdź na stronę: http://info.mbon.pl/dokumenty/ i pobierz potrzebne dokumenty. Jeśli wydają Ci się skomplikowane, zadzwoń do MARR z prośbą o pomoc (nr infolinii: 12 307 32 15), lub skontaktuj się z nami.
 2. Wypełnij dokumenty i wyślij je do MARR celem sprawdzenia i przyznania dofinansowania. 
 3. Po otrzymaniu bonów wejdź na stronę Bazy Usług Rozwojowych i stwórz własne konto (jesteś “uczestnikiem instytucjonalnym”) oraz zdefiniuj kto będzie korzystał z usługi, dla której chcesz skorzystać z dofinanoswania.
 4. Wybierz nasze szkolenie, jako cel przeznaczenia uzyskanych środkówch. Na platformie BUR znajdziesz nas TUTAJ. W ten sposób możesz się zapisać na nasz kurs.
 5. Pamiętaj, aby przy zapisie na usługę zaznaczyć opcję z dofinansowaniem. W polu wyboru zobaczysz numer umowy, którą podpisywałeś z MARR w ramach mBonów.

UWAGA! Kończą się środki w projekcie mBony!

“Informujemy, że w związku z wyczerpującą się pulą środków przeznaczonych na dofinansowanie usług w ramach projektu Małopolskie Bony Rozwojowe (mBon) przedsiębiorcy będą przyjmowani do projektu pod warunkiem dostępności środków finansowych (bonów) przeznaczonych na dofinansowanie, zgodnie z § 7 Regulaminu.

Nadal istnieje możliwość rejestrowania się do systemu i dokonywania zgłoszeń przez Kandydatów, niemniej zgłoszenia te będą rozpatrywane według kolejności zgłoszeń dopiero po zwolnieniu się środków finansowych.”

Co to oznacza?

Komunikat ten oznacza, że rozdysponowano już wszystkie środki w ramach projektu mBony. Dopiero kiedy któryś z przedsiębiorców nie wykorzysta przyznanych środków, wrócą one do wspólnej puli. Wówczas pierwszy przedsiębiorca z utworzonej listy rezerwowej otrzyma środki na usługi rozwojowe dla siebie lub swoich pracowników.

OPCJA 2. Kierunek Kariera Zawodowa

 • Masz skończone 25 lat, a nie masz jeszcze 50, masz wykształcenie nie wyższe niż ukończone liceum lub technikum (maksymalnie do poziomu zdanej matury), jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników? LUB
 • Masz skończone 50 lat i jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników?
 • Jesteś związany z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy lub nauki).
Jeśli tak, możesz się ubiegać o dofinansowanie
kursu “Profesjonalny Coach”!

JAK ZDOBYĆ DOFINANOSWANIE?

 
 1.  Wejdź na stronę: https://kierunek.pociagdokariery.pl/ i kliknij w ikonkę “zgłoś się”. Aby rozpocząć proces ubiegania się o dofinanoswanie, należy dokonać tzw. BILANSU KARIERY. Bilans Kariery jest to rozmowa z doradcą zawodowym. Po wypełnieniu krókiego formularza na stronie, otrzymasz dalsze instrukcje od Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, który realizuje projekt Kierunek Kariera Zawodowa. 
 2. Po otrzymaniu bonów wejdź na stronę Bazy Usług Rozwojowych i stwórz własne konto.
 3. Wybierz nasze szkolenie, jako cel przeznaczenia uzyskanych środkówch. Na platformie BUR znajdziesz nas TUTAJ. W ten sposób możesz się zapisać na nasz kurs.
 4. Pamiętaj, aby przy zapisie na usługę zaznaczyć opcję z dofinansowaniem. W polu wyboru zobaczysz numer umowy, którę podpisywałeś z WUP w ramach programu Kierunek Kariera Zawodowa.
Szczegółowe informacje znajdziesz na: 
Polub nas na Facebooku
Facebook
Kontakt

Motywatorium Katarzyna Kuzak

ul. M. Romanowskiego 4/5,
33-300 Nowy Sącz
tel: 602-485-954
e-mail: kontakt@coachingnowysacz.pl